Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ze względu na pandemię uroczystość odbyła się w grupach.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy VIa, IIIa i IIIb pod kierunkiem wychowawczyń Anny Karp, Elżbiety Kaczmarek i Bogusławy Kepler. Oczywiście uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru oraz zespołu flażoletowego, który przygotowała p. Anna Karp. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud i troskę o dobro wychowanków. Bywało śmiesznie, bywało też wzruszająco. Występ zakończył się odśpiewaniem na stojąco przez całą społeczność uczniowską piosenki „Sto lat!”.

Następnie głos zabrała Pani dyrektor Małgorzata Solarek, która podziękowała uczniom i nauczycielom za wspaniałą organizację uroczystości. Wygłosiła okolicznościowe przemówienie, w którym wyraziła słowa uznania za odpowiedzialną pracę nauczycieli, złożyła wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyła Nagrody Dyrektora.

Na zakończenie akademii wszyscy pracownicy oświaty otrzymali słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego. Eleganckie stroje uczniów i nauczycieli, kwiaty i życzenia spowodowały, że święto to upłynęło w miłej atmosferze.