Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dekanalny Przegląd Piosenki Religijnej

22 października w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, w parafii Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Nowych Chrustach odbył się już po raz piąty Dekanalny Przegląd Piosenki Religijnej.

W tym roku hasłem przeglądu były słowa z psalmu 117 „Chwalcie Pana, wszystkie narody”. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: soliści oraz zespoły.

Po przesłuchaniach wykonawcy wraz z opiekunami uczestniczyli w Eucharystii sprawowanej przez księdza Proboszcza Eugeniusza Kacperskiego.

Naszą szkołę reprezentował chór szkolny pod kierunkiem p. Anny Karp, który znalazł się w gronie zwycięzców zajmując I miejsce.

Zaśpiewał on dwie pieśni:

  • Ty prowadzisz nas - wzruszająca opowieść o osobie Papieża Jana Pawła II, muzyka i słowa: Wiesław Węglarz,
  • Daj mi usłyszeć Twój głos – pieśń uwielbienia, muzyka i słowa: muzyczny zespół ewangelizacyjny Mocni w Duchu.

Serdecznie gratulujemy grupie śpiewającej i czekamy na dalsze sukcesy wokalne!

Opiekun chóru - Anna Karp