Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Tolerancji

16 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Tolerancji. W tym dniu przeprowadzono wiele działań, w których nasi uczniowie jak zawsze wzięli aktywny udział.

Na korytarzu szkolnym samorząd przygotował drzewo tolerancji , na którym dzieci i nauczyciele przywieszali odrysowane ręce ze swoimi cechami charakteru, zainteresowaniami lub innymi informacjami o sobie.

Na godzinach z wychowawcą dzieci obejrzały prezentację multimedialną "Tolerancja – nasze prawa i obowiązki" , natomiast chętne klasy przygotowały plakaty pod hasłem: „Bądź tolerancyjny wobec innych".

Z okazji tego dnia odbył się indywidualny konkurs plastyczny: „Akceptuję, więc toleruję”, w którym komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

  • I miejsce - Maja Duczek z klasy Ib,
  • II miejsce - Szymon Chrustowski z klasy VIa,
  • III miejsce - Michał Salski z klasy VIb.

Podczas obchodów Dnia Tolerancji w naszej szkole gościł kolor niebieski, który charakteryzował cierpliwość, wiarę, akceptację, przebaczenie oraz niezależność.

W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie, szkolną aktywność, dzięki której budujemy lepszą integrację szkolną oraz klasową.

Gratulujemy zwycięzcom!

Samorząd Uczniowski, Pedagog Szkolny