Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Tolerancji

16 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Tolerancji. W tym dniu przeprowadzono wiele działań, w których nasi uczniowie jak zawsze wzięli aktywny udział.

Na korytarzu szkolnym samorząd przygotował drzewo tolerancji , na którym dzieci i nauczyciele przywieszali odrysowane ręce ze swoimi cechami charakteru, zainteresowaniami lub innymi informacjami o sobie.

Na godzinach z wychowawcą dzieci obejrzały prezentację multimedialną "Tolerancja – nasze prawa i obowiązki" , natomiast chętne klasy przygotowały plakaty pod hasłem: „Bądź tolerancyjny wobec innych".

Z okazji tego dnia odbył się indywidualny konkurs plastyczny: „Akceptuję, więc toleruję”, w którym komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

  • I miejsce - Maja Duczek z klasy Ib,
  • II miejsce - Szymon Chrustowski z klasy VIa,
  • III miejsce - Michał Salski z klasy VIb.

Podczas obchodów Dnia Tolerancji w naszej szkole gościł kolor niebieski, który charakteryzował cierpliwość, wiarę, akceptację, przebaczenie oraz niezależność.

W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie, szkolną aktywność, dzięki której budujemy lepszą integrację szkolną oraz klasową.

Gratulujemy zwycięzcom!

Samorząd Uczniowski, Pedagog Szkolny