Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Uśmiechu 2023

„Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy” - Jan Twardowski

6 października 2023 roku obchodziliśmy Szkolny Dzień Uśmiechu.

Podczas tego dnia każdy z nas mógł dać innym powód do uśmiechu. Była to doskonała okazja do wyrażania radości wobec drugiej osoby.

Tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji, w które zaangażowana była społeczność uczniowska.

Wykonana została gazetka tematyczna, girlanda zdobiąca schody oraz fotobudka, na tle której każdy mógł zrobić sobie śmieszne zdjęcia korzystając z wesołych przebrań. Przedstawiciele każdej klasy zrobili dla swoich kolegów i koleżanek uśmiechnięte buźki, które zdobiły ich kolorowe stroje jako symbol radości i optymizmu.

Na Tablicy Uśmiechu można było zawiesić swój rysunek przedstawiający pozytywne emocje oraz uzupełnić przygotowane karty pracy i prace plastyczne.

Samorząd Uczniowski zadbał również o zabawy przy muzyce oraz przygotował stoisko malowania twarzy.

Kreatywni uczniowie mogli w domach wykonać „Uśmiechnięte maski” w kształcie ust, buźki umocowanej na patyku jako przepustkę do niepytania na lekcji. Nasi uczniowie i tym razem okazali się bardzo pomysłowi i uzdolnieni plastycznie. Powstały piękne, kolorowe prace.

Podczas Szkolnego Dnia Uśmiechu Samorząd Uczniowski także odznaczył Orderem Uśmiechu wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Warto pamiętać, że jest to jedyne w swoim rodzaju, najważniejsze na świecie odznaczenie od dzieci, które nadawane było od 1968 roku.

Szkolny Dzień Uśmiechu przebiegł w naszej szkole w przyjaznej i wesołej atmosferze, wywołał radość wśród całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.

Samorząd Uczniowski