Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim Tym, którzy włączyli się w tegoroczną akcję Dnia Życzliwości i Pozdrowień, w ramach której życzliwe osoby mogły dzielić się dobrym słowem w formie życzeń, wiersza zapisanym na specjalnej tablicy życzliwych. Każdy uczeń mógł również skorzystać z poczty życzliwości, by w formie niespodzianki słownej obdarzyć innych miłym gestem.

Przedstawiciele Samorządu częstowali wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły słodkościami oraz rozdawali uśmiechnięte buźki. Tego dnia w strojach dominował kolor żółty jako symbol optymizmu i radości.

W ramach godzin wychowawczych chętne klasy mogły wybrać parę najżyczliwszych uczniów, których cechuje m.in.: koleżeńskość, serdeczność i lojalność.

Pamiętajmy, by taki dzień życzliwości, dobroci i przyjaznych gestów towarzyszył nam na co dzień, a nie tylko raz do roku.

Samorząd Uczniowski