Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Życzliwości i Pozdrowień, Dzień Praw Dziecka, Dzień Pluszowego Misia

Kolejne działania jakie podjęliśmy w ramach Kampanii 19 Dni przeciw przemocy to: zorganizowanie w szkole Dnia Życzliwości i Pozdrowień, Dnia Praw Dziecka oraz Dnia Pluszowego Misia.

21 listopada świętowaliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Tego dnia, w uczniowskich strojach dominował kolor żółty jako symbol radości i pozytywnej energii.

Powstało wielkie Drzewo Życzliwości, na którym uczniowie zawieszali swoje pozytywne myśli w formie kolorowych liści oraz uśmiechniętych buziek.

Na godzinach z wychowawcą chętne klasy wykonywały działania integrujące zespół klasowy, które polegały na udekorowaniu drzwi swoich pracowni, gdzie tematem przewodnim była: życzliwość i tolerancja.

W każdej klasie wybrano "Życzliwego Ucznia 2023", który swoim zachowaniem zasługiwał na szacunek i naśladowanie.

Samorząd Uczniowski przygotował słodki upominek z pozytywnym słowem, którym obdarowywał całą społeczność szkolną.


22 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

W ramach tego dnia uczennice Maria Wiśkowska kl. 7 a i Wiktoria Cieplucha kl.8 a przeprowadziły lekcję samorządową w klasach czwartych na temat: "Prawa człowieka. Prawa dziecka. Prawa i obowiązki ucznia".

24 listopada celebrowaliśmy Dzień Pluszowego Misia.

W tym dniu każdy mógł zabrać do szkoły swojego ulubionego pluszaka, z którym miło spędził pobyt w szkole. Dzieciom bardzo spodobał się ten dzień. Szkoła zapełniła się różnej wielkości kolorowymi zabawkami oraz maskotkami.

Działania jakie podjął Samorząd Uczniowski w ramach Kampanii 19 Dni przeciw przemocy we współpracy z naszymi pedagogami oraz wychowawcami miały na celu aktywizować naszych uczniów, uczyć ich współpracy w grupie, promować kulturalne zachowania oraz uczyć umiejętności wykorzystywania wolnego czasu na kreatywne przygotowanie się do proponowanych przez szkołę zadań.

Dziękujemy wszystkim za aktywność i zaangażowanie.