Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Informacja dotycząca Punktu Interencji Kryzysowej w Łodzi

Szanowni Państwo,
przekazujemy informację dotyczącą możliwości uzyskania wsparcia w trudnej sytuacji związanej z wychowaniem dziecka a także w sytuacji, gdyby to Państwa dziecko potrzebowało pomocy:

Punkt Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży - RE - START działający przy Fundacji Innopolis

"Nastolatki często przysparzają kłopotów. Nierzadko dorośli nie rozumieją, dlaczego tak się dzieje. W Fundacji Innopolis prowadzimy dla młodzieży oraz ich rodziców (opiekunów) Punkt Interwencji Kryzysowej RE-START. Niczego nie nakazujemy i nie krytykujemy. Często udaje się nam pomóc i towarzyszyć w ważnych zmianach, w atmosferze szacunku i pełnej akceptacji.
Punkt Interwencji Kryzysowej RE-START w Łodzi, ul. Targowa 9a, 3. piętro. Zapraszamy do skorzystania z usług wsparcia:
• DYŻUR OTWARTY W INTERWENCJI KRYZYSOWEJ – pierwsza pomoc psychologiczna: BEZPŁATNIE, BEZ ZAPISÓW poniedziałki, dni nauki szkolnej, godz. 18.30-19.30 (w pozostałe dni w pilnych sprawach prosimy o kontakt - postaramy się pomóc).
• KONSULTACJE UMAWIANE W INTERWENCJI KRYZYSOWEJ – towarzyszenie nastolatkowi i jego rodzinie w procesie dojrzewania oraz kryzysach: ODPŁATNIE. KONIECZNOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO USTALENIA TERMINU."

Terminy dyżurów otwartych, informacje, kontakt w sprawie umówionych konsultacji:
kom. 798-201-307, wsparcie@innopolis.pl

Informujemy, iż w naszej działalności nie stosujemy żadnych kryteriów dyskryminacji.

Tomasz Bilicki, koordynator Punktu: www.terapianastolatkow.pl