Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs InstaLogik III edycja 2021/22

Placówka Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie są organizatorami konkursu matematyczno-informatycznego „InstaLogik”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8 SP zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Konkurs został podzielony na trzy etapy. I etap rozpoczął się 1 października, a zakończył 28 października. W I etapie sklasyfikowano 6417 osób z 965 szkół. Do II etapu zakwalifikowano 3130 osób, z czego 2829 według klasyfikacji ogólnopolskiej i 301 osób według dodatkowej klasyfikacji geograficznej.

Progi punktowe dla poziomów nauczania na poziomie ogólnopolskim wyniosły:

  • klasa 4 - 150 punktów,
  • klasa 5 - 155 punktów,
  • klasa 6 - 160 punktów,
  • klasa 7 - 225 punktów,
  • klasa 8 - 230 punktów.

Wszystkich uczestników I etapu, niezależnie od wyniku, zapraszamy na Kurs Przyszłego Finalisty, dostępny na kontach uczniów. Uczniowie, dla których będzie to pierwsze zetknięcie z programowaniem, muszą zrozumieć zasadę działania komputerów. Ci, którzy już wcześniej programowali, powinni poznać przynajmniej podstawy poruszania się po naszym środowisku.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, a osobom zakwalifikowanym do II etapu - pierwszego sukcesu.

Wyniki punktowe i klasyfikacja uczniów naszej szkoły. Z naszej szkoły brało udział 11 uczniów z klas ósmych: 1 – 8b – 10 – 8a.

Do II etapu przechodzą:

  • Tymoteusz Feja - Zdobyte punkty: 266 z 300 możliwych,
  • Jakub Krakowiak - Zdobyte punkty: 260 z 300 możliwych,
  • Nikodem Nowak - Zdobyte punkty: 240 z 300 możliwych,
  • Adam Brdoń - Zdobyte punkty: 233 z 300 możliwych.
  •  

Cała czwórka została zakwalifikowana do II etapu InstaLogik na podstawie klasyfikacji ogólnopolskiej. Gratulacje!
Szkolny opiekun konkursu,
Bożena Skierska.