Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs InstaLogik III edycja 2021/22

Placówka Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie były organizatorami konkursu matematyczno-informatycznego „InstaLogik”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8 SP zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Konkurs został podzielony na trzy etapy: I etap rozpoczął się 1 października, a zakończył 28 października. W I etapie sklasyfikowano 6417 osób z 965 szkół w tym 1638 z klas ósmych. Z województwa łódzkiego zgłosiło się 402 uczniów. Do II etapu zakwalifikowano 3130 osób. Natomiast do trzeciego etapu 1739 uczniów. Laureatami I miejsca zostało 28 uczniów, II miejsca – 54, a III miejsca – 83 w kategorii klas ósmych.

Z naszej szkoły w konkursie brało udział 11 uczniów z klas ósmych: 1 – 8b, 10 – 8a. Do II etapu przeszli: Tymoteusz Feja, Jakub Krakowiak, Nikodem Nowak i Adam Brdoń. Do III etapu awansowali: Tymoteusz Feja, Jakub Krakowiak, Nikodem Nowak. Odbył się on 26 marca 2022r.

Mamy zaszczyt ogłosić, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki w III edycji Konkursu InsaLogik. Laureatem II miejsca na szczeblu ogólnopolskim został Nikodem Nowak (345pkt) – jest to najlepszy wynik w powiecie tomaszowskim. Laureatami III miejsca na szczeblu ogólnopolskim zostali Tymoteusz Feja (320pkt) – jest to trzeci wynik w powiecie tomaszowskim, oraz Jakub Krakowiak (305pkt) – jest to trzeci wynik w gminie Rokiciny. Gratulacje!

Szkolny opiekun konkursu, Bożena Skierska.