Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkursy Języka Angielskiego

We wrześniu w naszej szkole zorganizowane zostało Dyktando Języka Angielskiego. Najlepszymi uczniami okazali się:

  • 1 miejsce - Izabela Targowska (klasa 5b),

  • 2 miejsce - Katarzyna Mierzejewska (klasa 8b) oraz Julia Wójcik (klasa 8a),

  • 3 miejsce - Oliwier Amroziński (klasa 7b),

  • wyróżnienia - Nadia Krasoń i Maja Rudzińska (klasa 8a).

W dniu 12 października trzy uczennice, które uzyskały najwyższe wyniki w dyktandzie szkolnym - czyli Izabela Targowska, Julia Wójcik oraz Katarzyna Mierzejewska reprezentowały naszą szkołę na VI Powiatowym Dyktandzie z Języka Angielskiego. Uczennica naszej szkoły Izabela Targowska napisała dyktando bezbłędnie i zdobyła I miejsce w powiecie tomaszowskim.


W październiku 2022 roku przeprowadzona została XV edycja Powiatowego Konkursu Recytacji Poezji w Języku Angielskim. W tym roku konkurs odbywał się w formie online, a temat przewodni to "Food".

Naszą szkołę wspaniale reprezentowali:

W dniu 2 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Hanna Radziszewska zdobyła wyróżnienie w kategorii klas 3-4, a Zofia Tuźnik zajęła 3 miejsce w kategorii klas 7-8. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce 4 listopada 2022 roku w SP 12 w Tomaszowie Mazowieckim.


W listopadzie w naszej szkole przeprowadzony został Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego. Wzięło w nim udział 29 uczniów klas 5-8. Najlepszy wynik i awans do etapu rejonowego uzyskała uczennica klasy 5b – Izabela Targowska.


Grudzień to miesiąc, w którym sześcioro uczniów klas 5-8 brało udział 2 II Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym ”Reading Brings Us Unknown Friends”.