Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Leader100 Sport - przez sport do kompetencji

Nasza szkoła przystąpiła do programu "Leader100 Sport - przez sport do kompetencji", który trwać będzie do czerwca 2025r. W programie biorą udział uczniowie klas pierwszych, ich rodzice i wychowawcy Elżbieta Kaczmarek i Bogusława Kepler.

Leader100 Sport to nowatorski program rozwoju aktywności fizycznej i kompetencji społecznych dla dzieci, rodzin i nauczycieli województwa łódzkiego.

Celem programu jest zwiększenie aktywności dzieci w wieku 5-9 lat, rozwój ich kompetencji społecznych, zwiększenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli oraz umocnienie potencjału wychowawczego rodziców.

W dniu 10.03.2023r w naszej szkole odbyła się Wizyta Wsparcia z przedstawicielami programu Leader100 Sport - Tomaszem Wilczewskim i Januszem Wardakiem. W spotkaniu wzięli udział: Pani Dyrektor Małgorzata Solarek, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej z naszej szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Łaznowie oraz rodzice pierwszoklasistów. Wizyta dotyczyła wsparcia nauczycieli i rodziców dzieci biorących udział w programie. W części praktycznej odbyły się szkolenia dla nauczycieli oraz otwarte zajęcia sportowe z dziećmi ze wsparciem trenera.

Dziękujemy nauczycielom i rodzicom za liczny udział w spotkaniu.