Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mikołajki

Mikołajki to święto, na które czekają wszystkie dzieci.

Jak co roku obchodziliśmy go 6 grudnia w dzień Świętego Mikołaja. Wiele osób z naszej szkoły zaangażowało się w to wydarzenie, by było ono wyjątkowe i magiczne.

Na początek zadbaliśmy o wystrój naszej szkoły, dekorując główny korytarz świąteczno-mikołajkową dekoracją. Przygotowaliśmy stoiska tematyczne dla wszystkich klas, aby każdy uczeń mógł wykonać wyzwanie mikołajkowe w formie zagadki, testu czy pracy plastycznej.

Najwięcej emocji i uśmiechu sprawiła wizyta Świętego Mikołaja, który z pomocą elfów, śnieżynek i aniołków (pięknie przebranych dziewcząt z klasy 7a) częstował wszystkich uczniów i nauczycieli pysznymi słodkościami, ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Uczniowie na godzinach z wychowawcą również świętowali ten dzień, przygotowując różne zabawy integracyjne oraz organizując wraz z rodzicami mikołajkowy poczęstunek.

W tym dniu wszyscy byli dla siebie życzliwi, na lekcjach panowała luźniejsza atmosfera, w strojach uczniowskich dominował kolor czerwony, a na głowach dzieci znalazła się mikołajkowa czapka.

Wszyscy na chwilę zapomnieli o codziennych problemach, by ten czas spędzić wyjątkowo, radośnie, z uśmiechem na twarzy.