Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Patriotyczny Chór Radia Łódź

Chór Szkoły Podstawowej w Rokicinach wziął udział w przedsięwzięciu wokalnym pod nazwą „Patriotyczny Chór Radia Łódź” z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Celem konkursu było promowanie i wspieranie wychowania patriotycznego wśród dzieci poprzez aktywność artystyczną oraz umacnianie świadomości narodowej.

W ramach tego konkursu uczniowie mogli zaśpiewać jeden z dwóch utworów: „Rozkwitały pąki białych róż” lub „Pierwszą kadrową”.

Nasi wokaliści zaprezentowali pieśń : „Rozkwitały pąki białych róż”.

Uczniowie włożyli wiele serca i pracy w przygotowanie powyższej pieśni. Wykazali się wielką muzykalnością i dojrzałością interpretacji tekstu.


" Mimo, że nie znaleźliśmy się w gronie zwycięzców, to i tak jestem dumna z moich podopiecznych, którzy swoją postawą i zaangażowaniem wyrazili swój patriotyzm do Ojczyzny. Podkreśli również jak ważne jest kultywowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznych przez młode pokolenia."

Anna Karp - opiekun szkolnego chóru


Zapraszamy do wysłuchania pieśni „Pąki białych róż” w wykonaniu chóru Szkoły Podstawowej w Rokicinach.

Nagranie konkursowe - SP Rokiciny.

Zapraszamy do wysłuchania finalnego filmu z kilkudziesięcioma tysiącami uczestników prezentującego największy Patriotyczny Chór Radia Łódź z udziałem naszej młodzieży.

Nagranie - montaż - wszyscy uczestnicy.

Przy realizacji tego działania wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.