Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie akcji "Razem na święta"

W okresie świątecznym Szkoły Podstawowe z naszej gminy dołączyły do Ogólnopolskiej Akcji „Razem na Święta” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pomimo nauki zdalnej, udało nam się zrealizować inicjatywę międzyszkolną: „Kartka dla Seniora”.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością wykonali ciekawe kartki świąteczne podczas zajęć plastycznych oraz w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych.
Gotowe kartki świąteczne zostały wysłane do Podopiecznych Domu Opieki Zacisze w Łaznowskiej Woli oraz do Pracowników Szkół Podstawowych z naszej Gminy.

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom , Rodzicom za udział i wielkie zaangażowanie w powyższą akcję „Razem na święta”.
W ramach tego przedsięwzięcia wpłynęło przeszło 200 kartek z klas I – VII, wykonanych w różnych technikach plastycznych.

Dzięki powyższej akcji uczniowie kultywowali tradycje świąteczne, przekazali ciepłe i radosne życzenia świąteczno-noworoczne osobom starszym, samotnym, a także rozwijali swoje zdolności artystyczne.

Cieszymy się, że nasi wychowankowie zawsze potrafią wykazać pozytywną postawę wobec różnych działań jakie proponuje szkoła.

Poniżej zapraszamy do galerii zdjęć.