Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie akcji "Razem na święta"

W okresie świątecznym Szkoły Podstawowe z naszej gminy dołączyły do Ogólnopolskiej Akcji „Razem na Święta” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pomimo nauki zdalnej, udało nam się zrealizować inicjatywę międzyszkolną: „Kartka dla Seniora”.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością wykonali ciekawe kartki świąteczne podczas zajęć plastycznych oraz w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych.
Gotowe kartki świąteczne zostały wysłane do Podopiecznych Domu Opieki Zacisze w Łaznowskiej Woli oraz do Pracowników Szkół Podstawowych z naszej Gminy.

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom , Rodzicom za udział i wielkie zaangażowanie w powyższą akcję „Razem na święta”.
W ramach tego przedsięwzięcia wpłynęło przeszło 200 kartek z klas I – VII, wykonanych w różnych technikach plastycznych.

Dzięki powyższej akcji uczniowie kultywowali tradycje świąteczne, przekazali ciepłe i radosne życzenia świąteczno-noworoczne osobom starszym, samotnym, a także rozwijali swoje zdolności artystyczne.

Cieszymy się, że nasi wychowankowie zawsze potrafią wykazać pozytywną postawę wobec różnych działań jakie proponuje szkoła.

Poniżej zapraszamy do galerii zdjęć.