Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie konkursów plastycznych za I półrocze 2019/2020

„Uzależnienie widziane oczami dziecka”
W Konkursie Plastycznym „Uzależnienie widziane oczami dziecka” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Tomaszowie Mazowieckim dla uczniów powyżej 10 lat z powiatu tomaszowskiego naszą szkołę reprezentowało kilka osób. Wśród nagrodzonych znalazła się Aleksandra Kosela uczennica z klasy VIa, która zdobyła wyróżnienie.

„Anioł z przesłaniem”
11 grudnia 2019r. w białobrzeskiej filii Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość podsumowująca XV Powiatowy Konkurs Plastyczny skierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz placówek kultury z Tomaszowa i terenu powiatu tomaszowskiego. Tegoroczna edycja nosiła tytuł „Anioł z przesłaniem”. Na konkurs wpłynęło 386 prac. Wśród nagrodzonych było dwoje uczniów naszej szkoły:

 • Izabela Adamus uczennica z klasy Ib - zdobyła II miejsce w kategorii klas I-III,
 • Aleksandra Czajkowska uczennica z klasy VIb - zdobyła III miejsce w kat. klas IV-VI.

„Zapobiegajmy pożarom”
Dnia 12 grudnia 2019r. w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Z ponad 150 prac z całego powiatu wyróżniono 3 prace uczniów z naszej szkoły:

 • Wiktoria Cieplucha i Wiktoria Rybińska uczennice klasy IV b zdobyły I miejsce,
 • Maksymilian Kik uczeń klasy Ia oraz Aleksandra Kosela uczennica klasy VIa otrzymali wyróżnienia.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna”
Dnia 16 grudnia 2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rokicinach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie gminnego konkursu pt. „Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna”. Nagrody wręczył Wójt Gminy Rokiciny p. Jerzy Rebzda oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Rokicinach p. Michał Pająk.
Lista nagrodzonych artystów:
Kategoria I-III - wyróżnienia:

 • Aleksandra Kieszek,
 • Jagoda Wojdal,
 • Izabela Trela,
 • Patrycja Stępień,

Kategoria IV-VI:

 • 2 miejsce - Aleksandra Czajkowska,
 • 3 miejsce – Lilia Banach,

wyróżnienia:

 • Natalia Lasota,
 • Kinga Stępień,

Kategoria VII-VIII:

 • 2 miejsce – Nikola Piekarska,
 • 3 miejsce – Joanna Zrobek.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunom p. Elżbiecie Kaczmarek, p. Bogumile Kepler, p. Monice Leśniewskiej, p. Ewelinie Bednarek, p. Justynie Stawianej oraz p. Annie Karp za trud wkładany w edukację plastyczną uczniów.
Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Opracowała Anna Karp