Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolne Walentynki

Drodzy Uczniowie, Walentynki zbliżają się wielkimi krokami.

14 luty to dzień, kiedy możemy przesłać ukochanej osobie walentynkowego smsa, napisać miłosny wierszyk, rymowankę, czy obdarować drugą osobę miłą niespodzianką.

Tego dnia Samorząd Uczniowski proponuje całej społeczności szkolnej różne formy zabawy:

  1. Wspólna Walentynka - Zapraszamy do stworzenia wspólnej walentynki w formie drzewa ubranego w serduszka, na których prosimy napisać wiersze zawierające temat miłości, przyjaźni, życzliwości i szacunku do drugiego człowieka.
  2. Poczta walentynkowa - Walentynki, to dobra okazja, aby powiedzieć i pokazać drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Zachęcamy do napisania kartek, które będzie można wrzucić do czerwonej skrzynki znajdującej się na głównym korytarzu. Poczta Walentynkowa działa do 13 lutego.
  3. Kolor czerwony - Zachęcamy by tego dnia w naszych strojach szkolnych dominował kolor czerwony jako symbol miłości, pasji i działania.
  4. Niespodzianka - W tym dniu, każdy zostanie obdarowany walentynkową niespodzianką. Jesteście ciekawi jaką?
  5. Walentynkowy Koncert Życzeń - Podczas długich przerw opiekunowie Szkolnego Radiowęzła poprowadzą Walentynkowy Koncert Życzeń. Przygotowane na kartkach tytuły piosenek wraz z dedykacją Samorząd Uczniowski zbierze 13 lutego.

Pamiętajmy, że w Walentynki chodzi o miły gest, życzliwość i pamięć. Liczymy na Waszą aktywność, zabawę oraz wspólną integrację.

Samorząd Uczniowski