Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

WALENTYNKI

„DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO” potocznie zwany Walentynkami to dobra okazja, aby powiedzieć i pokazać drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna.

Tradycyjnie, 14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Zakochanych.

Nad organizacją przebiegu szkolnej imprezy czuwał Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

Udekorowana serduszkami szkoła, czerwone stroje uczniów oraz nauczycieli, uśmiechy na twarzach, miłosna muzyka odtwarzana przez szkolny radiowęzeł jeszcze bardziej podkreślały radosny, miły nastrój, który udzielał się całej społeczności szkolnej. Każdy, obecny tego dnia w szkole został obdarowany słodkim upominkiem oraz symbolem dnia zakochanych - czerwonym sercem.

Organizatorzy imprezy zorganizowali w tym dniu specjalną ,,Pocztę Walentynkową‘’, aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym.

W ramach akcji „Starsza siostra, starszy brat” klasy I i VIII przygotowały dla siebie walentynkowe niespodzianki.

Chętni uczniowie stworzyli wspólną walentynkę w formie drzewa, na którym zawieszono pojedyncze, czerwone serca z miłosnym wierszem.

Dzisiejszy dzień, miał przypomnieć wszystkim co w życiu jest najważniejsze – o miłości, przyjaźni, serdeczności i codziennej życzliwość.

Dziękujemy wszystkim, którzy wykazali się wielkim zaangażowaniem i kreatywnością włączając się w szkolną akcję walentynek.