Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

8 listopada obchodziliśmy w szkole Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Była to akcja szkolna zorganizowana w ramach miesiąca zdrowia. Tego dnia każdy uczeń mógł skosztować zdrowe owoce zakupione przez Radę Rodziców.

Samorząd Uczniowski zaproponował wszystkim uczniom możliwość wzięcia udziału w dwóch tematycznych wyzwaniach.

I wyzwanie polegało na przygotowaniu zdrowego śniadania lub innego posiłku w ciągu dnia z wylosowanym produktem w roli głównej, a następnie ukazanie jego ciekawej formy na zdjęciu. Każda chętna osoba realizowała wyzwanie w domu. Odbyło się losowanie, w trakcie którego poszczególne klasy wylosowały:

 • klasy I-II - sok,
 • klasy III - IV - bułkę,
 • klasy V-VI - mleko,
 • klasy VII-VIII - marchewkę.

II wyzwanie polegało na podzieleniu się zdrowymi i smacznymi przepisami na różne dania, ciasta ze zdrowych warzyw i owoców, które są dla każdego z Nas cennym źródłem witamin i składników mineralnych. Chętne osoby mogły przygotować w domu swój sprawdzony i zdrowy przepis, przedstawić go w formie pisemnej na formacie A 4 z ciekawymi motywami plastycznymi.
Wszystkie przygotowane przepisy zamieszczone zostaną w książce kulinarnej, której autorami będą uczniowie naszej szkoły.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, ponieważ na powyższe wyzwania odpowiedziało bardzo dużo osób, wykonując piękne prace, przesyłając ciekawe zdjęcia zdrowych i smacznych potraw.

W akcji wzięło udział 70 osób.

W I wyzwaniu wyróżniliśmy cztery prace:

 • kategoria sok: Tomasz Hejduk z klasy IIa,
 • kategoria bułka: Jakub Sadowski z klasy III,
 • kategoria mleko: Szymon Chrustowski z klasy VIa,
 • kategoria marchewka: Zofia Pietranek z klasy VIIb.

W II wyzwaniu wyróżniliśmy 5 przepisów, wykonanych starannie, ciekawą techniką plastyczną:

 • Nikola Walczewska z klasy Ib,
 • Wiktoria Rybińska z klasy VIb,
 • Antoni Ligocki z klasy VIb,
 • Zofia Tuźnik z klasy VIa,
 • Szymon Chrustowski z klasy VIa,
 • Mikołaj Łuczyński z klasy VIa.

Pragniemy kontynuować powyższe działania w następnych latach, by promować zdrowe i prawidłowe odżywianie w naszej szkole i w naszych rodzinnych domach.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!