Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Przedstawienie Samorządu Uczniowskiego oraz podsumowanie konkursu "Zachowaj trzeźwy umysł"

2 października 2019 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego przedstawiony został nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego, w skład, którego weszli:

  • Przewodnicząca – Julia Grałek
  • Wiceprzewodnicząca – Weronika Musiał
  • Skarbnik – Oliwia Roman
  • Sekretarz – Maria Nowak
  • Sekcja porządkowa – Iga Jędrzejewska
  • Sekcja dekoracyjna – Natalia Socha
  • Sekcja kulturalna – Weronika Gniewisz

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostali:

  • p. Anna Karp
  • p. Tomasz Miazek

Podczas tego spotkania przewodnicząca Julia Grałek zapoznała całą społeczność uczniowską z planem pracy samorządu na rok 2019/2020.
W dalszej części apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim chłopcom z okazji Dnia Chłopaka. Każdy chłopiec otrzymał słodki upominek oraz wręczone zostały symboliczne dyplomy z życzeniami, które brzmiały: Życia barwnego jak kolory tęczy, ciepła w sercu, uśmiechu na twarzy, siły, aby spełniać wszystko, co Wam się zamarzy.
Podczas tego apelu gościliśmy również w naszej szkole Wójta Gminy Rokiciny p. Jerzego Rebzdę, który wręczył dwa wyróżnienia z konkursu „Zachowaj trzeźwy umysł” uczennicom z klasy VIIIb Marcie Brajtkrojc oraz Julii Wegner. Gratulujemy.