Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolny Koncert Kolęd

22 grudnia w naszej szkole odbył się Szkolny Koncert Kolęd, który wprowadził nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowywali się do tego występu już wcześniej.

Każda klasa w ramach akcji szkolnej wylosowała jedną spośród przygotowanych wcześniej polskich kolęd, którą zaprezentowała podczas koncertu.

Mogliśmy usłyszeć melodie ośmiu najbardziej znanych polskich kolęd w wykonaniu:

  1. Bóg się rodzi – klasy VIII,
  2. Dzisiaj w Betlejem - klasy I,
  3. Gdy się Chrystus rodzi – klasy VII,
  4. W Żłobie leży – klasy II,
  5. Lulajże, Jezuniu – klasy III,
  6. Pójdźmy wszyscy do stajenki – klas IV,
  7. Gdy śliczna Panna – klasy V,
  8. Wśród nocnej ciszy – klasy VI.

Koncert Kolęd koordynował nauczyciel muzyki, który wraz z zespołem flażoletowym z klas siódmych akompaniował na pianinie wszystkim śpiewającym.

Na zakończenie naszego koncertu klasy I a, IV a, V a oraz VII a zaśpiewały kolędę w języku ukraińskim Dobryj wieczir tobi.

Cieszymy się, że uczniowie z naszej szkoły zaangażowali się w to przedsięwzięcie, wykazując się wielką wrażliwością i muzykalnością. Śpiewanie kolęd to piękna tradycja, którą pragniemy kontynuować w następnych latach, by przypomnieć, że Boże Narodzenie to czas wspólnego kolędowania przy żłóbku, nie tylko z rodziną, bliskimi, ale także we wspólnocie jaką jest rodzina szkolna.